KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13872002
nr 1387 2002
Jorge B Stever
(f. 1940), Tyskland
Blandteknik, Signerad, numrerad 37/40. Mixed media litografi + kollage. Oramat löst blad 105x74,5 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 29 mars 2021
kl 19:20:29
300 kr
Jorge B Stever
Läs mer om Jorge B Stever